Kontakty

Poradna pro papírové a plastové obaly

Papírové a plastové obaly - nejčastější otázky

Jakou poskytujete záruku na obaly? 

Standartní podle obchodního zákoníků, jsme po dohodě schopni za jistých podmínek na veškeré obaly poskytnout i dlouhodobější záruku - napište nám anebo zavolejte, vyjdeme Vám vstříc.

Kdy se mohu zastavit?

Každý pacovní den od 8h do 16h v Újezd u Černé Hory (Brně) i Dětmarovicích (Ostravě), po dohodě teoreticky kdykoli, jen zavolejte předem, děkujeme.

Pošlete mi certifikát? 

Prohlášení o shodě k papírové obaly, plastové obaly, krabičky na jídlo, plastové nádobí, kelímky na kávu, jednorázové nádobí najdete na jednom místě na naši podstránce Ke stažení - vyberte si, který potřebujete a můžete si jej kdykoli stáhnout. Pokud se Vám stažení certifikátu k obalům a nádobí nedaří stáhnout, klidně nám zavolejte anebo napište. 

Je možná sleva? 

Ano, při odběru nad 3 500 Kč bez DPH máte dopravu ZDARMA. Individuální možnost slevy na papírové obaly, plastové obaly, krabičky na jídlo, plastové nádobí, kelímky na kávu, jednorázové nádobí nabízíme při velkém odběru - každopádně se informujte na našich pobočkách v Ostravě, Brně. Těšíme se na Vás. 

Balmeto CZ je specialista na papírové obaly, plastové obaly, krabičky na jídlo, plastové nádobí, kelímky na kávu, jednorázové nádobí. 

Pokud jste výše nenašli kýženou odpověď, napište nám svůj vzkaz, rádi Vám odpovíme. 

Pokud by jste rádi zavolali, jsme Vám k dispozici na těchto telefonních číslech