Kontakty

Náš sortiment

Katalogy ke stažení

Kompletní nabídka

Kompletní nabídka

Papírové obaly

Papírové obaly

Kompostovatelné obaly

Kompostovatelné obaly

Recyklovatelné obaly

Recyklovatelné obaly

Obaly na rozvoz

Obaly na rozvoz

Vlastní potisk

Jsme největší prodejce obalových materiálů.

Široký sortiment

Jsme specializovaný tým odborníků zabývajících se prodejem obalových materiálů jako jsou papírové kelímky, plastové misky na jídlo, papírové krabice, fólie, pytle apod.

Profesionálové v oboru

Garantujeme vám papírové či plastové obaly, krabičky na jídlo všeho druhu, plastové nádobí, kelímky na kávu nebo jednorázové nádobí v té nejvyšší kvalitě.

Jsme ekologičtí

Naše výrobky jsou vyráběny převážně ze stoprocentně recyklovatelných a kompostovatelných obalů. Takto můžeme alespoň trochu přispět k lepšímu životnímu prostředí.

Vyzvednutí na pobočce

Nedílnou součástí našeho prodeje je také kamenná pobočka, kde si můžete prohlédnout celý náš sortiment a rovnou si jej odvézt.

My jsme BALMETO CZ

Jsme Balmeto

Tým BALMETO CZ je tvořen odborníky s více než dvacetiletou praxi v oboru, a tudíž umíme nabídnout mnoho zkušeností v segmentu potravinářských obalů. Jsme dlouho v úzké spolupráci s výrobci po celé Evropě, což nám umožňuje do sortimentu zařadit širokou škálu obalových materiálů a ceny přitom zůstávají velmi nízké. Můžeme tak konkurovat mnohem větším společnostem ve všech odvětvích potravinářského průmyslu. Jsme opravdovými specialisty na obaly všeho druhu, jako krabičky na jídlo, plastové recyklovatelné nádobí, papírové kompostovatelné výrobky nebo hygienické pomůcky. Navštívit nás můžete v našich kamenných prodejnách u Ostravy a u Brna.

Naším cílem je přinášet co nejchytřejší řešení v dodávkách potravinářského obalového materiálu. Zaměřujeme se především na služby pro restaurace a jiná gastronomická zařízení nabízející gastro nebo hoteliérské služby. Dále patří mezi naše odběratele vývařovny, cateringové společnosti, prodejny potravin, pekaři, cukráři, řeznictví a mnoho dalších. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, což nám dává možnost pro velkoodběratele ale i maloodběratele tvořit vlastní cenovou politiku.

Všichni ze společnosti BALMETO CZ jsou připraveni vám kdykoliv poradit.