Kontakty

O společnosti Balmeto

Společnost BALMETO CZ s.r.o. Vám nabízí spojení se silným a spolehlivým dodavatelem potravinářských obalů, obalového materiálu.

Našim cílem je přinášet Vám chytřejší řešení v dodávkách potavinářského obalového materiálu s portfoliem a službami pro restaurace a jiná gastronomická zařízení nabízející restaurační a hoteliérské služby, vývařovny, cateringové společnosti, prodejny potravin, pekaře, cukráře, řeznictví a další odvětví. Individualizovanou cenovou politikou vycházíme vstříc velko i maloodběratelům, všem bez rozdílu nabízíme papírové obaly, plastové obaly, krabičky na jídlo, plastové nádobí, kelímky na kávu, jednorázové nádobí.

Společnost BALMETO CZ s.r.o. Vám nabízí spojení se silným a spolehlivým dodavatelem potravinářských obalů, obalového materiálu, nabízíme Vám profesionální přístup, individuální jednání, příjemné ceny a kvalitní servis. Naše široká nabídka zboží zahrnuje především plastové obaly, papírové obaly, obalový materiál jako jsou kelímky, misky, tašky, sáčky a krabice buďto se standartním nebo vlastním potiskem, průmyslové obaly, nebo drogistické zboží.

Našimi produkty zásobujeme všechny regiony České republiky a Slovenska a jsme připraveni vyřešit i Vaše nestandardní požadavky na jakýkoli druh potravinářských obalů. Kontakty na naše obchodní zástupce naleznete ve stejnojmenné sekci.

Profil firmy

Společnost BALMETO CZ s.r.o. se od svého vstupu na trh v roce 2008 stala předním českým dodavatelem obalů a obalového materiálu. V současné době máme 2 pobočky vybavené vzorkovou prodejnou a sklady zásobeny širokým sortimentem. Dlouhodobou systematickou prací usilujeme o získání statutu „Zákazníkem řízená společnost“, který nejlépe vystihuje náš vztah a maximální flexibilitu k potřebám a požadavkům našich klientů. Maximální preciznost, porozumění potřebám zákazníka a vysoká profesionalita na všech úrovních společnosti jsou základem našeho obchodního modelu. Jsme držiteli certifikátů ISO ČSN ISO 9001:2016 a EN ISO 14001:2016.

Životní prostředí

Jsme zapsání v Seznamu osob podle zákona o obalech na Ministerstvu životního prostředí pod registračním číslem 0117/580/364/23. Efektivním chováním se snažíme neustále a dlouhodobě zlepšovat kvalitu životního prostředí, zdraví našich zákazníků, zaměstnanců a obyvatel lokality v bezprostřední blízkosti našich poboček. Ochranu životního prostředí zahrnujeme do všech našich podnikatelských činností. Od roku 2021 jsme držiteli certifikace a splňujeme normu ISO 14001, které tvoří systém environmentálního managementu (EMS), tedy managementu životního prostředí, který je určen výrobcům, dodavatelům a poskytovatelům služeb ve všech oborech podnikání.

  • Efektivně využíváme vlastní prostředky, nákladní automobily a přírodní zdroje, které máme k dispozici.
  • Třídíme odpad.
  • Recyklujeme některé obalové materiály a papír v administrativní oblasti.

Naši zákaznici mají možnost námi dodané přepravní a skupinové obaly vrátit do konce kalendářního roku ve kterém jim byly dodány. Obaly je možno vrátit jedním z níže uvedených způsobů:

  • osobně doručením na kteroukoliv pobočku společnosti BALMETO CZ
  • našemu řidiči při opakovaném dílčím závozu zboží
  • prostřednictvím kurýrních služeb po předchozí písemné žádosti zákazníka o zpětný odběr obalů

Náklady na přepravu vrácených obalů hradí vždy společnost BALMETO CZ. Vrácené obaly musí být čisté a nepoškozené s přiměřeným opotřebením a to pouze stejného druhu, značení a množství v jakém byly za uvedené období naší společností dodány.

  1. Spokojenost zákazníka se odráží v opakovanosti nákupů a tím se „spokojený zákazník“ stává cílem zprostředkujícím všechny cíle ostatní. Jednoznačně dbáme na to, aby každý kdo nás osloví, věděl, že je mu poskytována naše maximální péče. Každému zákazníkovi poskytujeme kompletní portfolio našich služeb a snažíme se, aby po realizaci nákupu věděl, že dostal přesně to, co požadoval a rozšířil tak řady našich „spokojených zákazníků“ - všichni už ví, že zejména na papírové obaly, plastové obaly, krabičky na jídlo, plastové nádobí, kelímky na kávu a jednorázové nádobí jsme spolehlivým partnerem.
  2. Kvalitu zboží – Jako specialisté v oblasti obalových řešení Vám nabízíme volbu z více než 5000 produktů. Každý náš výrobek, papírový obal, plastový obal, krabička na jídlo, plastové nádobí, kelímek na kávu či jednorázové nádobí se vyznačuje vysokou kvalitou,, praktickou aplikovatelností v praxi a velmi atraktivní cenou! Dáváme přednost kvalitním produktům a snažíme se také preferovat české produkty. Samozřejmostí je dodržování podmínek sladování.
  3. Spolehlivost – Jsme společnost soukromá a zisková. To nás zavazuje k určitě obezřetnějšímu podnikovému chování než mnohé státní a neziskové organizace, a proto na poli podnikové kultury a corporate image budujeme spolehlivou firmu se silným finančním zázemím, která v závazcích vůči svým dodavatelům obstojí i v období hospodářské nestability. V těsné spolupráci s našimi dodavateli a zákazníky se aktivně podílíme na nových projektech a inovacích. Neustále usilujeme o zlepšení, která vám přinesou nové výhody. Pokud i Vy máte pocit, že „dělat dobré věci dobře“ je motto patřící do Vašeho života, pak jsme společně zvolili správnou cestu. BALMETO CZ je Váš spolehlivý dodavatel papírových obalů, plastových obalů, krabiček na jídlo, plastového nádobí, kelímků na kávu a jednorázového nádobí.