Kontakty

O společnosti Balmeto

Našim cílem je přinášet Vám chytřejší řešení v dodávkách potavinářského obalového materiálu s portfoliem a službami pro restaurace a jiná gastronomická zařízení nabízející restaurační a hoteliérské služby, vývařovny, cateringové společnosti, prodejny potravin, pekaře, cukráře, řeznictví a další odvětví. Individualizovanou cenovou politikou vycházíme vstříc velko i maloodběratelům, všem bez rozdílu nabízíme papírové obalyplastové obalykrabičky na jídloplastové nádobíkelímky na kávujednorázové nádobí.
 

Společnost BALMETO CZ s.r.o. Vám nabízí spojení se silným a spolehlivým dodavatelem potravinářských obalůobalového materiálu, nabízíme Vám profesionální přístup, individuální jednání, příjemné ceny a kvalitní servis. Naše široká nabídka zboží zahrnuje především plastové obalypapírové obaly, obalový materiál jako jsou kelímkymiskytaškysáčky a krabice buďto se standartním nebo vlastním potiskem, průmyslové obaly, nebo drogistické zboží.

Zásobujeme celý region České republiky + část Slovenska a jsme připraveni vyřešit i Vaše nestandardní požadavky na jakýkoli druh potravinářských obalů. Kontakty na naše obchodní zástupce naleznete ve stejnojmenné sekci.

Profil společnosti

Společnost BALMETO CZ s.r.o. se od svého vstupu na trh v roce 2008 stala předním českým dodavatelem obalů a obalového materiálu. V současné době máme 2 pobočky vybavené vzorkovou prodejnou a sklady zásobeny širokým sortimentem. Dlouhodobou systematickou prací usilujeme o získání statutu „Zákazníkem řízená společnost“, který nejlépe vystihuje náš vztah a maximální flexibilitu k potřebám a požadavkům našich klientů. Maximální preciznost, porozumění potřebám zákazníka a vysoká profesionalita na všech úrovních společnosti jsou základem našeho obchodního modelu. Jsme držiteli certifikátů ISO ČSN ISO 9001:2016 a EN ISO 14001:2016.

Životní prostředí

Efektivním chováním se snažíme neustále a dlouhodobě zlepšovat kvalitu životního prostředí, zdraví našich zákazníků, zaměstnanců a obyvatel lokality v bezprostřední blízkosti našich poboček. Ochranu životního prostředí zahrnujeme do všech našich podnikatelských činností.

  • Efektivně využíváme vlastní prostředky, nákladní automobily a přírodní zdroje, které máme k dispozici.
  • Třídíme odpad.
  • Recyklujeme některé obalové materiály a papír v administrativní oblasti.
  • Podporujeme produkty ekologického zemědělství.

Každoročně podporujeme množství akcí a projektů. Zajímáme se zejména o pomoc dětem, postiženým a nemocným, o podporu vzdělání, sportu a rozvoje kultury… Snažíme se přispět k tomu, aby svět kolem nás byl lepším místem k životu.
 

  1. Spokojenost zákazníka se odráží v opakovanosti nákupů a tím se „spokojený zákazník“ stává cílem zprostředkujícím všechny cíle ostatní. Jednoznačně dbáme na to, aby každý kdo nás osloví, věděl, že je mu poskytována naše maximální péče. Každému zákazníkovi poskytujeme kompletní portfolio našich služeb a snažíme se, aby po realizaci nákupu věděl, že dostal přesně to, co požadoval a rozšířil tak řady našich „spokojených zákazníků“ - všichni už ví, že zejména na papírové obaly, plastové obaly, krabičky na jídlo, plastové nádobí, kelímky na kávu a jednorázové nádobí jsme spolehlivým partnerem.
  2. Kvalitu zboží – Jako specialisté v oblasti obalových řešení Vám nabízíme volbu z více než 5000 produktů. Každý náš výrobek, papírový obal, plastový obal, krabička na jídlo, plastové nádobí, kelímek na kávu či jednorázové nádobí se vyznačuje vysokou kvalitou,, praktickou aplikovatelností v praxi a velmi atraktivní cenou! Dáváme přednost kvalitním produktům a snažíme se také preferovat české produkty. Samozřejmostí je dodržování podmínek sladování.
  3. Spolehlivost – Jsme společnost soukromá a zisková. To nás zavazuje k určitě obezřetnějšímu podnikovému chování než mnohé státní a neziskové organizace, a proto na poli podnikové kultury a corporate image budujeme spolehlivou firmu se silným finančním zázemím, která v závazcích vůči svým dodavatelům obstojí i v období hospodářské nestability. V těsné spolupráci s našimi dodavateli a zákazníky se aktivně podílíme na nových projektech a inovacích. Neustále usilujeme o zlepšení, která vám přinesou nové výhody. Pokud i Vy máte pocit, že „dělat dobré věci dobře“ je motto patřící do Vašeho života, pak jsme společně zvolili správnou cestu. BALMETO CZ je Váš spolehlivý dodavatel papírových obalůplastových obalůkrabiček na jídloplastového nádobíkelímků na kávu a jednorázového nádobí.